Wesprzyj tradycyjny Polski Cyrk ZE Zwierzętami pisząc E-mail do posła Czabańskiego
Dodane przez Arena Cyrkowa dnia Styczeń 03 2019 21:01:36
Kochani, potrzebne Wasze wsparcie! Wciąż walczymy o to, aby tradycyjny cyrk przetrwał. Dlatego wspólnie musimy zatrzymać fatalne zmiany w projekcie Ustawy o ochronie zwierząt, które jak mówią ich pomysłodawcy, zmierzają do zamykania polskich cyrków i przejmowania cyrkowych zwierząt. Oznaczałoby to koniec tradycyjnej sztuki cyrkowej. Jako fani cyrku możecie pomóc w walce o jej przetrwanie. Stąd nasza wielka prośba o wysyłanie maili do posła Krzysztofa Czabańskiego.→ Adres e-mail: krzysztof.czabanski@sejm.pl
→ Temat maila: Chodzę do cyrku
→ Treść maila:

"Szanowny Panie Pośle, jako miłośnik cyrku, którego tradycja sięga w Polsce już ponad 150 lat proszę o wykreślenie z projektu nowelizacji Ustawy o ochronie zwierząt zakazów dotyczących cyrków.
Cyrk tradycyjny to cyrk ze zwierzętami. Kochają je i chcą oglądać w cyrku zarówno dorośli, jak i dzieci. A ponieważ chodzimy do cyrku i go znamy, wiemy, że kochają je także ludzie cyrku! Dla nich są partnerami w pracy, ale przede wszystkim przyjaciółmi. Na sztuce cyrkowej wychowaliśmy się także my, nasi rodzice, co z całą pewnością nie uczyniło z pokoleń Polaków bezdusznych istot. Proszę, oszczędźcie Państwo tradycyjną sztukę cyrkową, jeden z ostatnich elementów kultury, tak bardzo bliski korzeniom, który trudno będzie potem przywrócić polskiej widowni. Nie zabierajcie nam sztuki, która pomimo wielu nowoczesnych form rozrywki wciąż bawi co roku miliony Polaków w ich miastach i miasteczkach, docierając nawet do tych najmniejszych lokalnych społeczności."