XIX. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2018! Najnowsze informacje
Dodane przez Arena Cyrkowa dnia Wrzesień 05 2018 00:28:22
W sobotę 22 września w Warszawie rozpocznie się 19 edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej. Miasteczko festiwalowe już niebawem stanie na placu przy ulicy Górczewskiej 124, obok Centrum Handlowego "Wola Park". Jak już wcześniej wspominaliśmy tegoroczna edycja wydarzenia potrwa aż miesiąc do 28 października włącznie. Programy tradycyjnie odbywać się będą pod namiotem Katedra - czyli jednym z największych w Europie.
W dniu dzisiejszym na terenie Warszawy ruszyła reklama festiwalu. Natomiast kilka dni temu w internecie pojawiła się oficjalna strona internetowa promująca wydarzenie.

W programie zobaczymy: Koło Śmierci oraz Linę Poziomą (Los Ortis), Wielkie Show Iluzji (Kamil Zalewski z zespołem), Akrobacje na Szarfach (Żaneta&Maciej), Belkę Rosyjską (Trio Shevchenko), Latające motory FMX (Freestyle Family), Akrobacje na huśtawce, drążku oraz reki (Grupa Deiman), Ekwilibrystykę oraz pokaz psów Husky (Keely Saabel), Persz kołowy (Duo Claudio), pokaz wielbłądów oraz koni palomino (Kamil Zalewski), pokaz kóz, piesków oraz repryzy - klaun RiCO. Tegoroczny festiwal zatytułowany został nazwą "Powrót do dziecięcych lat". Przedstawienia odbywać się będą w soboty o 14.00 i 18.00 oraz w niedziele o godzinie 12.00 i 16.00. Serdecznie Zapraszamy!