oben links oben rechts
left border
• Home ˇ • Tour ˇ • Muzyka Cyrkowa ˇ • o Nas ˇ • Fotogaleria ˇ • Regulamin ˇ • Kontakt ˇ • Artykuły ˇ • Dodaj News'aStyczeń 17 2019 19:52:22
Nowe Fotografie:

Wystawa Julinek - 2018


Cyrk Wictoria - 2018


Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 334
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: tartinekk
Ogłoszenia!
Kiev Circus
Imperial Show
poszukuje:
pracowników
technicznych
do budowy i rozbudowy
namiotu cyrkowego
kontakt: 536-416-991

Chcesz bezpłatnie dodać swoje
ogłoszenie w naszym Portalu?
Skontaktuj się z naszą redakcją
pisząc na E-mail'a:
redakcja@arenacyrkowa.hub.pl
Partnerzy Portalu:Cyrk Arena wystąpił w Piszu - Relacja
Cyrk Arena Pisz '18
W czwartek 26 lipca w Piszu (woj. Warmińsko-Mazurskie) wystąpił jeden z czołowych polskich cyrków - Cyrk Arena. Miasteczko cyrkowe stanęło na placu przy ulicy Targowej, natomiast widowisko odbyło się o godzinie 17.30. Frekwencja w Piszu wyniosła około 65-70%. Redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Arena podczas pobytu w Piszu w związku z czym przygotowaliśmy dla Was tradycyjnie relację z obejrzanego przez nas przedstawienia. Życzymy wszystkim miłej lektury.


Chwilę po godzinie 17.00, czyli pół godziny przed spektaklem ekipa techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowe szapito. Na zegarach dochodzi godzina 17.30 tym samym rozpoczyna się spektakl na arenie gasną światła i pojawia się parada bajkowych postaci. Pierwszym punktem programu był dobrze dopracowany, wymagający skupienie i pełnej precyzji pokaz akrobatyczny na linie pionowej a zaprezentowali go przed mieszkańcami Piszu duet Jednoróg czyli Svetlana i Grzegorz. Jako drugi na cyrkowej arenie wystąpił Vlad Fomenko prezentując również akrobacje napowietrzne tym razem na sztrabatach. Jak na prawdziwy tradycyjny cyrk przystało nie mogło zabraknąć również pokazu zwierząt tak więc pokaz tresury mieszanej psów i kotów przedstawili widzom w zabawny sposób Marina i Alex Krot. Następnie na arenie zobaczyliśmy trapez kołowy połączony z pokazem gołębi, oraz pokaz zwierząt ze stajni Cyrku Arena. Zaś pierwszą część występu zakończył absolutny hit, prosto z USA - najprawdziwszy transformer czyli samochód zmieniający się w robota, pokaz ten naprawdę robi wrażenie dodatkowo światła i muzyka odpowiednia do pokazu sprawia,że widz czuje się jeszcze lepiej i z ciekawością czeka na dalszą część pokazu. Chwilę później zapowiedziano 15 minutową przerwę podczas,której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z transformer's a na najmłodszych widzów czekały przejażdżki na wielbłądach i kucykach. Drugą część widowiska rozpoczął pokaz ewolucji na trapezie kołowym w wykonaniu Svetłany, następnie mogliśmy zobaczyć bardzo ciekawy, wymagający od artysty pełnego skupienia pokaz ekwilibrystyki na ruchomej drabinie a zaprezentował widzom go Vlad Fomenko. Natomiast ostatnim punktem programu był pokaz akrobatyczny na wrotkach. Przez cały spektakl o dobry humor widzów dbał klaun Jonathan. Program poprowadziła dyrektor cyrku Arena - Agnieszka Złotorowicz. Wkrótce w naszej galerii ukażą się zdjęcia z pobytu "Areny" w Piszu. Podsumowując spektakl nam się bardzo podobał i z całą pewnością wam go polecamy, to po prostu trzeba zobaczyć na żywo!
Zobacz materiały reklamowe Cyrku Arizona
Poniżej prezentujemy materiały reklamowe jakimi Cyrk Arizona promuje swój najnowszy spektakl w sezonie cyrkowym 2018

Ulotka:
Tekst alternatywny
Plakat:
Tekst alternatywny
"Horror Show" - Nowym projektem Cyrku Juremix.
Cyrk Juremix 2017
Już jutro 12 lipca w miejscowości Brzeg (woj. opolskie) o godzinie 20.00 odbędzie się premiera nowego "Horror Show" projektu przygotowanego przez polski Cyrk Juremix. Miasteczko cyrkowe stanie tradycyjnie na Placu Drzewnym, gdzie dzień później 13 lipca odbędzie się Cyrkowe Show Juremix. Zapewne zastanawiacie się Państwo co będziemy mogli zobaczyć w repertuarze "Horror Show", zapytaliśmy o to więc artystkę Cyrku Juremix - Dominikę Turek - Dmitriev. Program z całą pewnością zapowiada się bardzo ciekawie.
" W spektaklu będziemy wykorzystywać motywy z różnych filmow grozy np. Piła, obecność czy o tematyce cyrkowej "It". Zainwestowalismy w rekwizyty żeby jeszcze bardziej stworzyć klimat horroru, zatrudnilismy Pana który nagrał nam odpowiednie głosy do postaci poza tym w miarę możliwości postaram się wykonać na niektórych artystach charakteryzacje tak żeby całość prezentowała się jeszcze bardziej naturalnie. Pojawi się też nowe oświetlenie i efekty pirotechniczne, które nada całemu widowisku odpowiedni klimat "
Poniżej prezentujemy Wam plakat promujący najnowszy projekt "Juremix'a"
Tekst alternatywny
Transformer w Cyrku Arena!
 A
Już od dnia dzisiejszego tylko w Cyrku Arena możemy zobaczyć na arenie, po raz pierwszy w Polsce pokaz z udziałem transformers, jednak nie jest to tak jak dotychczas było w polskich cyrkach strój a robot zmieniający się w samochód. Co prawda nowość ta miała być w Polsce już od początku tego sezonu jednak z nieznanych nam przyczyn pojawiła się dopiero teraz. Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia widowiska na żywo gdyż naprawdę warto. Poniżej materiały reklamowe promujące atrakcję:


Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Cyrk Arizona wystąpił w Pomiechówku - Relacja
2018_CyrkArizona
W dniu dzisiejszym tj. 6 lipca w Pomiechówku (woj. Mazowieckie) wystąpił Cyrk Arizona. Miasteczko cyrkowe ustawione zostało na placu przy moście, obok wypożyczalni kajaków. Program natomiast odbył się o godzinie 18.00. Frekwencja publiczności pod namiotem w Pomiechówku wyniosła 45 %. Redakcja naszego Portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Arizona w dniu dzisiejszym, w związku z tym tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa relację z obejrzanego przez nas widowiska. Życzymy przyjemnej lektury.

Chwilę po godzinie 17.30 czyli pół godziny przed planowym rozpoczęciem przedstawienia ekipa techniczna Cyrku rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowe szapito. Pierwszym numerem jaki zobaczyliśmy na arenie był pokaz ekwilibrystyki na drabinie - a zaprezentował go widzom uczeń Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku - Cezary Truszczyński, następnie w rytmicznym pokazie wesołej zabawy z psem wystąpiła Pati. Kolejny punkt programu był dla widzów o mocnych nerwach, a mianowicie niesamowity a zarazem wymagający pełnej precyzji i skupienia pokaz balansu ze szkłem połączonym z Fajer Show zaprezentowali Agnieszka i Michał Szafranek. Jak na prawdziwy tradycyjny cyrk przystało nie mogło zabraknąć również pokazu zwierząt a więc pokaz lamy przedstawiła Agnieszka. Pierwszą część widowiska zakończył konkurs jazdy konnej polegający na przejechaniu na koniu w pozycji stojącej okrążenia wokół areny. Po czym nastąpiła 20 minutowa przerwa podczas której na najmłodszych widzów czekały między innymi przejażdżki na koniu po cyrkowej arenie. Drugą część widowiska rozpoczęła Pati pokazem tańca z obręczami Hula Hop, kilka minut później na arenie ponownie zobaczyliśmy Agnieszkę tym razem w pokazie cyrkowej farmy w śród ,której mogliśmy zobaczyć pokaz kóz, kucyka oraz barana. Ostatnim punktem programu był pokaz żonglerki ogniami, w wykonaniu Cezarego Truszczyńskiego. Przez cały program o dobry humor widzów dbał klaun Miko, natomiast program poprowadziła Bożena Szafranek - dyrektor Cyrku Arizona.Program łącznie z przerwą trwał 2 godziny. Dziękujemy dyrekcji cyrku Arizona za zaproszenie oraz możliwość robienia zdjęć podczas dzisiejszego spektaklu. Już niebawem w naszej galerii ukaże się obszerna fotorelacja z dzisiejszego przedstawienia. Podsumowując spektakl nam się bardzo podobał i wszystkim wam go polecamy!
Zobacz plakat promujący 43. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo!
W dzisiejszym artykule prezentujemy Państwu plakat promujący 43. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Impreza tradycyjnie odbędzie się pod galowym namiotem od 17 do 27 Stycznia 2019 roku. Zachęcamy wszystkich państwa do obejrzenia widowiska na żywo. Natomiast w lutym, a dokładniej 2 i 3 lutego 2019 roku również w Monte Carlo odbędzie się 8 edycja Międzynarodowego Festiwalu Nowej Generacji. Zdjęcia promujące wydarzenia poniżej:

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny
Ludmiła Sergeeva nie żyje
csls
Z przykrością zawiadamiany,iż w dniu wczorajszym 12 czerwca br. zmarła przeżywszy 46 lat, artystka cyrku polskiego - Ludmiła Sergeeva. Polska publiczność miała okazję oglądać Ludmiłę między innymi na arenie Cyrku Zalewski, gdzie pracowała najdłużej. W kolejnych latach występowała na arenie Cyrku Krasnal, Arena oraz Safari Artystkę można było zobaczyć na arenie wraz z mężem Damianem w pokazie tresury psów i kotów oraz w pokazie akrobacji napowietrznych na szarfach. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 16 czerwca o godzinie 12.00 w Kutnie (woj Łódzkie). Rodzinie i najbliższym Ludmiły kierujemy najserdeczniejsze kondolencje.
Cyrk Arena w Nowym Dworze Mazowieckim - Relacja
Cyrk Arena - 2018 W czwartek 21 maja br. do Nowego Dworu Mazowieckiego zawitał jeden z trzech największych czołowych polskich Cyrków - Cyrk Arena. Miasteczko Cyrkowe rozłożone zostało na parkingu tuż przy Targowisku Miejskim przy ulicy Targowej. Program natomiast odbył się o godzinie 17.00. Frekwencja w Nowym Dworze Mazowieckim wyniosła około 45 %. Co ciekawe w naszym mieście 11 dni wcześniej, w niedzielę 13 maja wystąpił kijowski Cyrk Imperial Show (Relacja kilka artykułów wcześniej). Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was relację z obejrzanego przez nas widowiska. Życzymy miłej lektury.

Chwilę po godzinie 16.30 czyli pół godziny przed planowym rozpoczęciem spektaklu załoga techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowe szapito. Na zegarach wybiła godzina 17.00 w związku z tym na arenie zgasły światła i pojawiła się parada bajkowych postaci z udziałem wszystkich artystów występujących w spektaklu tym samym rozpoczęło się widowisko cyrkowe. Jako pierwsza na arenie pojawiła się Svetlana Morontova wraz z mężem prezentując w duecie ewolucje na linie pionowej - pokaz według nas świetny, na wysokim poziomie wymagający od wykonawców pełnego skupienia i precyzji. Następnie ponownie mogliśmy zobaczyć podniebne ewolucje tym razem były to Sztrabaty a zaprezentował je nowodworskiej publiczności Vlad Fomenko. Jak na prawdziwy tradycyjny polski cyrk przystało nie mogło zabraknąć również zwierząt tak więc kolejnym punktem programu był pokaz tresury mieszanej psów oraz kotów - numer w wykonaniu Mariny i Alexa Krot, co ciekawe po raz pierwszy wystawiany na polskiej arenie. Kilka minut później przed publicznością zaprezentował swoje niezwykłe umiejętności na trapezie kołowym duet Jednoróg, numer ten połączony został z pokazem gołębi, co ciekawe w przedstawieniu prezentuje się świetnie. Pierwszą część widowiska zakończył pokaz zwierząt ze stajni Cyrku Arena a zaprezentował go dyrektor Cyrku - Mirosław Złotorowicz. W trakcie trwania około 20 minutowej przerwy można było skorzystać z przejażdżek na kucykach i wielbłądach, zaś na arenie na najmłodszych widzów czekał lot parasolem. Można było także skorzystać z oferty cyrkowego bistro.Drugą część występu rozpoczął pokaz gimnastyki na trapezie kołowym w wykonaniu Svetlany Morontovej.Następnie ekwilibrystykę na wolnej drabinie połączoną z elementami żonglerki zaprezentował Vlad Fomenko.Natomiast ostatnim punktem programu był pokaz akrobacji na wrotkach, a pokaz ten w miłosnym wydaniu nowodworskiej publiczności przedstawili Tatiana i Ivan Wasylijscy. Przez cały program o dobry humor widzów dbał świetny oraz niezastąpiony Klown Jonathan. Konferansjerem widowiska był Mirosław Złotorowicz. Wkrótce w naszej galerii ukażą się zdjęcia z pobytu Cyrku Arena w Nowym Dworze Mazowieckim. Podsumowując spektakl bardzo nam się podobał i z całą pewnością wam go polecamy.
"Transformers" - pod namiotem Cyrku Korona!
Transformers Cyrk Korona
W tym tygodniu do nowego międzynarodowego Extreme Show "WOW" 2018 przygotowanego przez Największy w Polsce - Cyrk Korona dołączy nowa atrakcja, a mianowicie postać z filmu "Transformers" - z całą pewnością pokaz ten z USA stanie się hitem sezonu 2018!. W trakcie trwania przerwy widowiska będzie także niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z postacią. W tym sezonie również Cyrk Królewski wprowadził do swojego repertuaru pokaz z udziałem trasformersów. Z całą pewnością jest to absolutna nowość na arenach polskich cyrków.
Zobacz ulotkę promującą Cyrk Polonia w sezonie 2018
Dzisiaj prezentujemy Wam ulotkę promującą najnowsze widowisko Cyrku Polonia w sezonie 2018, ulotki są takie same jak w latach poprzednich jednak zmieniona została ich kolorystyka.
Tekst alternatywny

Circus Imperial Show wystąpił w Nowym Dworze Mazowieckim - Relacja
Cyrk Imperial KIEV 2018
W niedzielę 13 maja do Nowego Dworu Mazowieckiego przyjechał ukraiński cyrk z Kijowa - Circus Imperial Show. Miasteczko cyrku stanęło na placu przy ulicy Młodzieżowej (tuż obok kościoła). Redakcja naszego portalu miała okazję obejrzeć widowisko w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa tradycyjnie relację z obejrzanego spektaklu. Przedstawienie odbyło się o godzinie 15.00. Życzymy miłej lektury.

Około godziny 14.30 czyli pół godziny przed planowym rozpoczęciem spektaklu ekipa techniczna rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowe szapito. Frekwencja w Nowym Dworze Mazowieckim wyniosła około 80-85%. Pierwszym pokazem jaki mogliśmy obejrzeć były akrobacje na linie pionowej a zaprezentowała go widzom medalistka olimpiady w Sydney - Swetlana Dobra, jak na prawdziwy klasyczny cyrk przystało nie mogło zabraknąć pokazu zwierząt tak więc na cyrkowej arenie kolejnym pokazem był występ Kucy oraz Kucyków Szetlandzkich w pokazie tym wystąpiła Natalii Kniazskoj. Chwilę później w niesamowity świat magii i iluzji wprowadził publiczność Wojtek, prezentując ciekawy pokaz iluzjonistyczny. Następnie mogliśmy zobaczyć ponownie występ Swetlany Dobrej tym razem w ewolucjach na luźnej linie poziomej. W pierwszej części spektaklu mogliśmy obejrzeć jeszcze pokaz zwierząt takich jak Konie Dońskie i Osiołek zaprezentowany przez gościa z Kijowa - Liliany, a także akrobacje na batucie połączone z tzw "Skokiem Śmierci" - numer w Polsce można zobaczyć tylko na arenie Cyrku Imperial Show a prezentuje go widzom Denys Terskyy. Po tylu emocjach nadszedł czas na 20 minutową przerwę. Drugą część widowiska rozpoczął pokaz akrobatyczny na sztrabatach - duo Dobry, następnie niesamowity, wymagający pełnej precyzji i skupienia pokaz żonglerki zaprezentował mr. Mykyta. Kilka minut później pokaz pudli oraz zwierząt domowych zaprezentowała Natalii Kniazskoj. W drugiej części spektaklu również mogliśmy zobaczyć Liliany Dzhosan tym razem w pokazie afrykańskich zebr zaś spektakl zakończył pokaz akrobatyczny na drążkach tzw. reki - bracia Terskyy. Przez cały spektakl bawił klaun Andrejczuk a widowisko poprowadził Wojtek. Dziękujemy dyrekcji za zaproszenie oraz możliwość fotografowania spektaklu (zdjęcia dostępne w naszej fotogalerii). Już w czwartek 24 maja w Nowym Dworze Mazowieckim wystąpi Cyrk Arena. Można więc śmiało powiedzieć,że Nowy Dwór Mazowiecki kocha tradycyjny cyrk z udziałem zwierząt :)

Strona 4 z 94 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Site Translation
Nadchodzące Wydarzenia:

WideoLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sonda
right border
unten links unten rechts


2058719 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu