oben links oben rechts
left border
• Home ˇ • Tour 2019 ˇ • Programy 2019 ˇ • Muzyka Cyrkowa ˇ • o Nas ˇ • Galeria ˇ • Regulamin ˇ • Kontakt ˇ • SzukajPaździernik 18 2019 06:43:25
Nowe Fotografie:


Cyrk KORONA - 2019


Cyrk WICTORIA - 2019


Cyrk ATMOSPHERE - 2019

Znajdziesz nas na:
Ogłoszenia!
Cyrk Europa
zatrudni
pracowników
technicznych
do budowy i rozbudowy
namiotu cyrkowego
kontakt: 602 764 393

Chcesz bezpłatnie dodać swoje
ogłoszenie w naszym Portalu?
Skontaktuj się z naszą redakcją
pisząc na E-mail'a:
redakcja@arenacyrkowa.hub.pl
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 342
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: wiepniczek
Ulotka promująca Cyrk Polonia - Sezon 2019!
Poniżej prezentujemy ulotkę jaką Cyrk Polonia promuje swoje najnowsze widowisko sezonu 2019. Cyrkowcy aktualnie występują w nadmorskich miejscowościach.


Polonia
Nowy krój darmowych biletów w Cyrku Wictoria!
Sezon cyrkowy 2019 trwa w najlepsze, Cyrk Wictoria bowiem o nim mowa w dzisiejszym artykule cały czas inwestuje. Jakiś czas temu pojawił się nowy krój plakatów i ulotek reklamujących najnowsze widowisko 2019 - jednak to nie koniec!?. Kolejną nowością jest nowy wygląd darmowych zaproszeń na tegoroczne widowisko "Wictorii". Zdjęcie biletu prezentujemy poniżej:


Tekst alternatywny
Klown Tonito Alexis na Zimówce w Bonn!
TONITO ALEXIS
Podczas tegorocznej 13. edycji Bonner Weinachts Circus w miejscowości Bonn (Niemcy), która odbędzie się w terminie 20 grudnia 2019 - 5 stycznia 2020 wystąpi znany z tegorocznego programu polskiego Cyrku Zalewski - klown Tonito Alexis. Artysta oprócz repryz komicznych zaprezentuje wraz z partnerką Stefanią wszystkie swoje pokazy czyli magiczne transformacje czy pokaz pieska. Pojawi się także nowość, której jak dotychczas nie było możliwości prezentacji w Polsce, bowiem Tonito zaprezentuje także pokaz w którym zmieni się w tzw.: "Białego Klowna".
Ogłoszenie!
Cyrk Juremix zatrudni Pracowników Technicznych do budowy i rozbudowy namiotu cyrkowego. Mile widziani także kierowcy z kategorią B.
Kontakt do Dyrekcji Cyrku: 600 - 995 - 789
Nowe Plakaty w Cyrku Wictoria !
Od pewnego czasu najnowszą produkcję sezonu 2019 - Cyrku Wictoria oprócz dotychczasowych plakatów z "Maszą i Niedźwiedziem" promują nowe plakaty. Niedawno do Cyrku dotarły także nowe płyty PCV. Jako pierwsi prezentujemy Wam drodzy Czytelnicy zdjęcia nowych plakatów,którymi Cyrk Wictoria reklamuje widowisko 2019.

Tekst alternatywny
Cyrk Safari ponownie w trasie!
Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o tym,że Cyrk Safari tymczasowo przerywa tour 2019 z przyczyn osobistych. Jednak jak się dziś okazało po prawie miesięcznej przerwie "Safari" powraca na polskie drogi by ponownie cieszyć publiczność. Program nie uległ dużym, jednak pojawiła w nim się atrakcja dla najmłodszych - postacie z bajki "Psi Patrol". Na arenie zobaczymy także pokazy akrobatyczne w wykonaniu Waldka i Pawła, Helenę i Fantika w pokazie piesków oraz repryz komicznych oraz Wictorię. W programie nie zabraknie także tradycyjnie pokazów zwierząt Cyrku Safari. Konferansjerem tegorocznego widowiska po miesięcznej przerwie jet Havis czyli Wiesław Jaśkowski. Pierwszy spektakl po przerwie odbędzie się w miejscowości Szczytna (woj. Dolnośląskie) już w najbliższy piątek 26 lipca. Poniżej prezentujemy zdjęcie odświeżonej wersji materiałów reklamowych promujących najnowsze widowisko Cyrku Safari.

Tekst alternatywny

Rafał Walusz w Monte Carlo!
43 Festival wyniki
Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa,że podczas przyszłorocznej 44 edycji największego na świecie Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo wystąpią Polacy - Duo Destiny. Dzisiaj odkrywamy kolejne karty, jak się bowiem okazało już w styczniu przyszłego roku podczas Festiwalu wystąpi kolejny Polak a mianowicie Rafał Walusz z pokazem Pickpocket,który w tym roku występuje na arenie oraz prowadzi program największego polskiego Cyrku Korona! Już niebawem kolejne informacje dotyczące Festiwalu!
Nowe Płyty PCV w polskich Cyrkach
Od pewnego czasu Cyrk Wictoria oraz Cyrk Europa reklamuje swoją najnowszą produkcję sezonu 2019 zupełnie nowymi plakatami PCV,które już z daleka rzucają się w oczy. Co ciekawe miejsce na sztrajfę jest na górze płyty dzięki czemu nie trzeba się już schylać by przeczytać informacje dotyczące postoju. Poniżej zdjęcia nowości:
Tekst alternatywny

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny
Nowe Okleiny w Cyrku Korona!
2019_CyrkKorona
Jakiś czas temu nowego blasku zyskała fasada biletowa Największego Polskiego Cyrku Korona a mianowicie pojawiła się na niej okleina w kolorystyce namiotu czyli biel i czerwień a także postacie promujące najnowszą produkcję "Korony" czyli spektakl "Bajkowe-Fantazje". Jak się później okazało to nie koniec nowości bowiem podczas postoju w Kluczborku nowy blask zyskały kolejne transporty - tym razem działki mieszkalne oraz bufety. Nowy wystrój transportów również jest w kolorystyce namiotu z tym,że pojawiły się na nich białe oraz czerwone pasy a także złota rzucająca się w oczy nazwa Cyrku. Zdjęcia nowości prezentujemy poniżej:


Cyrk Safari tymczasowo na bazie!
2018Cyrk_Safari
Od pewnego czasu jeden z polskich cyrków przebywa tymczasowo na bazie zimowej, mowa bowiem o polskim Cyrku Safari,który jak udało się ustalić naszej redakcji tymczasowo z przyczyn osobistych zawiesił trwające tour 2019 jednak artyści już wkrótce planują powrócić w trasę (tj. w tym miesiącu). W związku z powyższym artyści Cyrku Safari - Helena i Fantik,którzy na arenie prezentują wirujące talerze, pokaz gołębi oraz repryzy komiczne chwilowo występują pod kopułą małego polskiego Cyrku Astoria.
44 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo 2020 - pierwsze informacje!
Monte Carlo 43
W dniu wczorajszym tj. 5 lipca br. na oficjalnym profilu Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo na Facebook'u ukazała się najnowsza broszura informacyjna dotycząca 44 edycji Festiwalu,która odbędzie się już w styczniu 2020 roku. Jak można zobaczyć na ulotce w najnowszej edycji festiwalu wystąpią między innymi: Rodzina Knie z licznym pokazem koni, zwycięzcy 11 edycji programu "Mam Talent": Polacy - Duo Destiny czy klaun Henry znany publiczności między innymi z areny Zirkus Charles Knie. Więcej informacji dotyczących Festiwalu oraz pełny program podamy już niebawem! Poniżej prezentujemy ulotkę promującą 44 Festiwal w Monte Carlo!


Strona 2 z 102 < 1 2 3 4 5 > >>
Site Translation
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Video
Nadchodzące Wydarzenia:

Aktualnie brak
nadchodzących
wydarzeń!

right border
unten links unten rechts


2516236 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu