oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2018:. ˇ .:Programy 2018:. ˇ .:Tournee 2018:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Listopad 16 2018 11:22:50
Nowe Fotografie:

Cyrk Zalewski - 2018


Cyrk Wictoria - 2018


Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 333
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Armandoxy
Ogłoszenia!
Kiev Circus
Imperial Show
poszukuje:
pracowników
technicznych
do budowy i rozbudowy
namiotu cyrkowego
kontakt: 536-416-991

Reklamowy
poszukuje:
pracy w Cyrku
Kontakt: 692-603-003

Chcesz bezpłatnie dodać swoje
ogłoszenie w naszym Portalu?
Skontaktuj się z naszą redakcją
pisząc na E-mail'a:
redakcja@arenacyrkowa.hub.pl
Partnerzy Portalu:Cyrk Królewski wystąpił w Mysiadle - Relacja
Cyrk Królewski 2o18
W dniach 15-16 sierpnia (środa-czwartek) w Mysiadle (woj. Mazowieckie) wystąpił Cyrk Królewski. Miasteczko cyrku stanęło na terenie bazy KPGiO przy ulicy Osiedlowej. W Mysiadle odbyły się dwa programy w środę o godzinie 17.30 oraz w czwartek o godzinie 18.00. Redakcja naszego Portalu miała okazję obejrzeć jedno z przedstawień w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa tradycyjnie relację z obejrzanego przez nas spektaklu. Życzymy miłej lektury!

Chwilę po godzinie 17.00 czyli pół godziny przed spektaklem załoga techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowe szapito. Na zegarach wybiła godzina 17.30 - zgasły światła a na arenie pojawiła się parada powitalna tym samym rozpoczęło się cyrkowe przedstawienie. Frekwencja w Mysiadle wyniosła około 70%. Pierwszym punktem programu był sensacyjny pokaz wirujących talerzy a zaprezentowali go na arenie Wioletta i Jan Szeibe. Numer ten przygotowany został według nas na wysokim poziomie artystycznym, co ciekawe pokaz połączony został z udziałem publiczności dzięki czemu na arenie prezentuje się jeszcze ciekawiej. Kilka minut później zobaczyliśmy Antypody czyli żonglerkę nogami, numer wymagający stu procentowej koncentracji oraz precyzji - a zaprezentował go przed publicznością Mysiadła dyrektor Cyrku Królewski Tadeusz Troka. W pierwszej części przedstawienia mogliśmy zobaczyć jeszcze pokaz balansu ze szkłem - Ewaryst oraz po raz pierwszy w Polsce, prosto z USA - Transformer's. Podczas 15 minutowej przerwy na najmłodszych czekały przejażdżki na kucyku wokół Areny, można było także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Transformer's. Drugą część przedstawienia rozpoczął Ewaryst - profesjonalnym pokazem żonglerki, pokaz ten wymaga od artysty pełnego skupienia i precyzji. Chwilę później widzów w niesamowity świat magii i iluzji z udziałem gołębi wprowadził dyrektor cyrku - Tadeusz Troka. Natomiast ostatnim punktem programu był pokaz wirujących sześcianów a zaprezentował go Seweryn. Przez cały czas trwania programu o dobry humor widzów dba duet klaunów - Briko oraz Tuptuś. Konferansjerem widowiska był Tadeusz Troka. Podsumowując spektakl nam się bardzo podobał i z całą pewnością wam go polecamy - to po prostu trzeba zobaczyć! Już wkrótce w naszej galerii ukażą się zdjęcia z pobytu Cyrku Królewski w Mysiadle
Cyrk Wictoria wystąpił w Skierniewicach - Relacja
Cyrk Wictoria 2018 Sk
W dniu dzisiejszym tj. 14 sierpnia w Skierniewicach (woj. Łódzkie) wystąpił Cyrk Wictoria. Miasteczko cyrkowe stanęło na placu przy ulicy Szarych Szeregów na Osiedlu Widok. Program natomiast odbył się o godzinie 17.00. Redakcja naszego Portalu miała okazję obejrzeć dzisiaj najnowsze widowisko "Wictorii" podczas pobytu w Skierniewicach. Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa relację z obejrzanego przez nas spektaklu. Życzymy więc miłej lektury.


Chwilę po godzinie 16.30 czyli pół godziny przed planowym rozpoczęciem spektaklu ekipa techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowy namiot. Na zegarach wybiła godzina 17.00, zgasły światła a na arenie pojawił się prowadzący program - Stanisław Łowicki wraz z paradą bajkowych postaci, tym samym rozpoczynając cyrkowe przedstawienie. Pierwszym punktem programu był piękny, dobrze dopracowany pokaz tańca z obręczami hula hop a zaprezentowała go przed mieszkańcami Skierniewic - Lena. Następnie na arenie pojawił się klaun Robi prezentując pierwszą ze swoich repryz komicznych, a była nią "dyskoteka", zaś chwilę później zobaczyliśmy na arenie artystę areny Polskiej - Leszka Kaczmarczyka znanego także pod pseudonimem "Galaxy" w pokazie wirujących sześcianów. Numer ten wymaga od artysty profesjonalizmu oraz pełnego skupienia, ale jak widać został przygotowany na wysokim poziomie artystycznym. Kilka minut później na arenie ponownie zobaczyliśmy Lenę tym razem w pokazie akrobacji napowietrznych w sieciach. Po tylu emocjach nadszedł czas na kolejną repryzę komiczną, tym razem w repryzie "Strongman" klaun Robi wystąpił w asyście gości specjalnych programu - Maszy i Niedźwiedzia. Jak na prawdziwy tradycyjny cyrk przystało nie mogło zabraknąć także zwierząt tak więc pokaz egzotyczny zaprezentował przed mieszkańcami Skierniewic - Gin Alif czyli Stanisław Łowicki. Podczas pierwszej części spektaklu mogliśmy zobaczyć jeszcze pokaz iluzji - Ando, repryzę komiczną oraz pokaz balansu ze szkłem w wykonaniu Galaxy. Podczas przerwy na najmłodszych widzów czekały przejażdżki na kucyku wokół areny. Można było także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami bajki - Masza i Niedźwiedź. Drugą część przedstawienia rozpoczął pokaz ekwilibrystyki na wałkach duetu Robson - Robert i Galina. Pokaz ten jak zawsze zresztą wymaga od artysty pełnego poświęcenia i precyzji, lecz na arenie numer ten prezentuje się bardzo dobrze. Chwilę później pokaz psów rasy Border Collie zaprezentowali Barbara i Emil Foryś. Po tym pokazie zobaczyliśmy kolejną repryzę Klauna Robi tym razem z udziałem publiczności. Zaś kolejnym punktem programu był pokaz ewolucji na linie pionowej - Galina. Program natomiast zakończył pokaz "duży i mały" w wykonaniu Stanisława Łowickiego. Program nam się bardzo podobał i z całą pewnością Wam go polecamy. Już niebawem w naszej galerii ukażą się zdjęcia z przedstawienia Cyrku Wictoria w Skierniewicach!
Cyrk Astoria - nowym polskim Cyrkiem
Cyrk Astoria 2018
Jakiś czas temu w internecie, a dokładniej na jednym z portali cyrkowych pojawiły się informacje o Cyrku Astoria, po dokładnym przeanalizowaniu okazało się,iż informacje te nie są prawdziwe. W internecie chodziły również plotki,że nowo powstały Cyrk Astoria jest Cyrkiem Vegas działającym pod nową nazwą - informacje te stanowczo dementujemy!, są to po prostu plotki oraz domysły niektórych fanów.

Pozwólcie państwo zatem,że w dzisiejszym artykule sprostowującym przybliżymy Wam nieco Cyrk Astoria, podając stu procentowo potwierdzone informacje. Cyrk Astoria powstał w tym roku i prowadzony jest przez Polaków, namiot pod,którym odbywają się przedstawienia odkupiony został w Austrii, a dokładniej od Cyrku Emilio, uszyty został natomiast we Włoszech przez firmę Scola Teloni. Jak można zauważyć epoka tzw. "showbud" w Polsce dobiega końca, właściciele stawiają na szwajcarską jakość gdyż pracowali przez ponad 10 lat i widzieli dużo pięknych, małych cyrków. Materiały promocyjne tzn ulotki, plakaty oraz plansze PCV zaprojektowane i wykonane zostały we włoskiej firmie Roberto Fazzini. Premiera widowiska odbyła się w dniu dzisiejszym w miejscowości Susiec w województwie lubelskim. Frekwencja wyniosła ponad 60%. W tegorocznym programie możemy zobaczyć między innymi Iluzję i Groteskę Iluzjonistyczną - zaprezentuje widzom Wiesław "Havis" Jaśkowski a w pokazie tanecznych transformacji wystąpi Claudia - prezentując w swoim numerze 5 rodzajów tańca towarzyskiego wraz z błyskawiczną zmianą kostiumów. Na arenie zobaczymy także rodzinę Fantik czy pokaz na szarfach oraz trapezie - Andzia Kałuża. Jednym słowem program zapowiada się ciekawie. Poniżej prezentujemy Wam kilka zdjęć z premiery oraz materiały reklamowe promujące widowisko Cyrku Astoria w sezonie 2018.
Image and video hosting by TinyPic
Fasada Cyrku Europa zyskała nowych barw!
W tym sezonie Cyrk Europa wyruszył w trasę z nowym dwu masztowym namiotem. Zmieniło się wiele w logistyce i wystroju cyrku jednak jak się okazuje to nie koniec zmian, bowiem dyrekcja wciąż inwestuje a cyrk staje się jeszcze piękniejszy. Tym razem fasada cyrku zyskała nowych barw,które z całą pewnością już z daleka przyciągną wzrok potencjalnego widza. Poniżej prezentujemy Wam zdjęcie nowości w "Europie".


Cyrk Arena wystąpił w Piszu - Relacja
Cyrk Arena Pisz '18
W czwartek 26 lipca w Piszu (woj. Warmińsko-Mazurskie) wystąpił jeden z czołowych polskich cyrków - Cyrk Arena. Miasteczko cyrkowe stanęło na placu przy ulicy Targowej, natomiast widowisko odbyło się o godzinie 17.30. Frekwencja w Piszu wyniosła około 65-70%. Redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Arena podczas pobytu w Piszu w związku z czym przygotowaliśmy dla Was tradycyjnie relację z obejrzanego przez nas przedstawienia. Życzymy wszystkim miłej lektury.


Chwilę po godzinie 17.00, czyli pół godziny przed spektaklem ekipa techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowe szapito. Na zegarach dochodzi godzina 17.30 tym samym rozpoczyna się spektakl na arenie gasną światła i pojawia się parada bajkowych postaci. Pierwszym punktem programu był dobrze dopracowany, wymagający skupienie i pełnej precyzji pokaz akrobatyczny na linie pionowej a zaprezentowali go przed mieszkańcami Piszu duet Jednoróg czyli Svetlana i Grzegorz. Jako drugi na cyrkowej arenie wystąpił Vlad Fomenko prezentując również akrobacje napowietrzne tym razem na sztrabatach. Jak na prawdziwy tradycyjny cyrk przystało nie mogło zabraknąć również pokazu zwierząt tak więc pokaz tresury mieszanej psów i kotów przedstawili widzom w zabawny sposób Marina i Alex Krot. Następnie na arenie zobaczyliśmy trapez kołowy połączony z pokazem gołębi, oraz pokaz zwierząt ze stajni Cyrku Arena. Zaś pierwszą część występu zakończył absolutny hit, prosto z USA - najprawdziwszy transformer czyli samochód zmieniający się w robota, pokaz ten naprawdę robi wrażenie dodatkowo światła i muzyka odpowiednia do pokazu sprawia,że widz czuje się jeszcze lepiej i z ciekawością czeka na dalszą część pokazu. Chwilę później zapowiedziano 15 minutową przerwę podczas,której można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z transformer's a na najmłodszych widzów czekały przejażdżki na wielbłądach i kucykach. Drugą część widowiska rozpoczął pokaz ewolucji na trapezie kołowym w wykonaniu Svetłany, następnie mogliśmy zobaczyć bardzo ciekawy, wymagający od artysty pełnego skupienia pokaz ekwilibrystyki na ruchomej drabinie a zaprezentował widzom go Vlad Fomenko. Natomiast ostatnim punktem programu był pokaz akrobatyczny na wrotkach. Przez cały spektakl o dobry humor widzów dbał klaun Jonathan. Program poprowadziła dyrektor cyrku Arena - Agnieszka Złotorowicz. Wkrótce w naszej galerii ukażą się zdjęcia z pobytu "Areny" w Piszu. Podsumowując spektakl nam się bardzo podobał i z całą pewnością wam go polecamy, to po prostu trzeba zobaczyć na żywo!
Zobacz materiały reklamowe Cyrku Arizona
Poniżej prezentujemy materiały reklamowe jakimi Cyrk Arizona promuje swój najnowszy spektakl w sezonie cyrkowym 2018

Ulotka:
Tekst alternatywny
Plakat:
Tekst alternatywny
"Horror Show" - Nowym projektem Cyrku Juremix.
Cyrk Juremix 2017
Już jutro 12 lipca w miejscowości Brzeg (woj. opolskie) o godzinie 20.00 odbędzie się premiera nowego "Horror Show" projektu przygotowanego przez polski Cyrk Juremix. Miasteczko cyrkowe stanie tradycyjnie na Placu Drzewnym, gdzie dzień później 13 lipca odbędzie się Cyrkowe Show Juremix. Zapewne zastanawiacie się Państwo co będziemy mogli zobaczyć w repertuarze "Horror Show", zapytaliśmy o to więc artystkę Cyrku Juremix - Dominikę Turek - Dmitriev. Program z całą pewnością zapowiada się bardzo ciekawie.
" W spektaklu będziemy wykorzystywać motywy z różnych filmow grozy np. Piła, obecność czy o tematyce cyrkowej "It". Zainwestowalismy w rekwizyty żeby jeszcze bardziej stworzyć klimat horroru, zatrudnilismy Pana który nagrał nam odpowiednie głosy do postaci poza tym w miarę możliwości postaram się wykonać na niektórych artystach charakteryzacje tak żeby całość prezentowała się jeszcze bardziej naturalnie. Pojawi się też nowe oświetlenie i efekty pirotechniczne, które nada całemu widowisku odpowiedni klimat "
Poniżej prezentujemy Wam plakat promujący najnowszy projekt "Juremix'a"
Tekst alternatywny
Transformer w Cyrku Arena!
 A
Już od dnia dzisiejszego tylko w Cyrku Arena możemy zobaczyć na arenie, po raz pierwszy w Polsce pokaz z udziałem transformers, jednak nie jest to tak jak dotychczas było w polskich cyrkach strój a robot zmieniający się w samochód. Co prawda nowość ta miała być w Polsce już od początku tego sezonu jednak z nieznanych nam przyczyn pojawiła się dopiero teraz. Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia widowiska na żywo gdyż naprawdę warto. Poniżej materiały reklamowe promujące atrakcję:


Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Cyrk Arizona wystąpił w Pomiechówku - Relacja
2018_CyrkArizona
W dniu dzisiejszym tj. 6 lipca w Pomiechówku (woj. Mazowieckie) wystąpił Cyrk Arizona. Miasteczko cyrkowe ustawione zostało na placu przy moście, obok wypożyczalni kajaków. Program natomiast odbył się o godzinie 18.00. Frekwencja publiczności pod namiotem w Pomiechówku wyniosła 45 %. Redakcja naszego Portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Arizona w dniu dzisiejszym, w związku z tym tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa relację z obejrzanego przez nas widowiska. Życzymy przyjemnej lektury.

Chwilę po godzinie 17.30 czyli pół godziny przed planowym rozpoczęciem przedstawienia ekipa techniczna Cyrku rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowe szapito. Pierwszym numerem jaki zobaczyliśmy na arenie był pokaz ekwilibrystyki na drabinie - a zaprezentował go widzom uczeń Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku - Cezary Truszczyński, następnie w rytmicznym pokazie wesołej zabawy z psem wystąpiła Pati. Kolejny punkt programu był dla widzów o mocnych nerwach, a mianowicie niesamowity a zarazem wymagający pełnej precyzji i skupienia pokaz balansu ze szkłem połączonym z Fajer Show zaprezentowali Agnieszka i Michał Szafranek. Jak na prawdziwy tradycyjny cyrk przystało nie mogło zabraknąć również pokazu zwierząt a więc pokaz lamy przedstawiła Agnieszka. Pierwszą część widowiska zakończył konkurs jazdy konnej polegający na przejechaniu na koniu w pozycji stojącej okrążenia wokół areny. Po czym nastąpiła 20 minutowa przerwa podczas której na najmłodszych widzów czekały między innymi przejażdżki na koniu po cyrkowej arenie. Drugą część widowiska rozpoczęła Pati pokazem tańca z obręczami Hula Hop, kilka minut później na arenie ponownie zobaczyliśmy Agnieszkę tym razem w pokazie cyrkowej farmy w śród ,której mogliśmy zobaczyć pokaz kóz, kucyka oraz barana. Ostatnim punktem programu był pokaz żonglerki ogniami, w wykonaniu Cezarego Truszczyńskiego. Przez cały program o dobry humor widzów dbał klaun Miko, natomiast program poprowadziła Bożena Szafranek - dyrektor Cyrku Arizona.Program łącznie z przerwą trwał 2 godziny. Dziękujemy dyrekcji cyrku Arizona za zaproszenie oraz możliwość robienia zdjęć podczas dzisiejszego spektaklu. Już niebawem w naszej galerii ukaże się obszerna fotorelacja z dzisiejszego przedstawienia. Podsumowując spektakl nam się bardzo podobał i wszystkim wam go polecamy!
Zobacz plakat promujący 43. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo!
W dzisiejszym artykule prezentujemy Państwu plakat promujący 43. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Impreza tradycyjnie odbędzie się pod galowym namiotem od 17 do 27 Stycznia 2019 roku. Zachęcamy wszystkich państwa do obejrzenia widowiska na żywo. Natomiast w lutym, a dokładniej 2 i 3 lutego 2019 roku również w Monte Carlo odbędzie się 8 edycja Międzynarodowego Festiwalu Nowej Generacji. Zdjęcia promujące wydarzenia poniżej:

Tekst alternatywny

Tekst alternatywny
Ludmiła Sergeeva nie żyje
csls
Z przykrością zawiadamiany,iż w dniu wczorajszym 12 czerwca br. zmarła przeżywszy 46 lat, artystka cyrku polskiego - Ludmiła Sergeeva. Polska publiczność miała okazję oglądać Ludmiłę między innymi na arenie Cyrku Zalewski, gdzie pracowała najdłużej. W kolejnych latach występowała na arenie Cyrku Krasnal, Arena oraz Safari Artystkę można było zobaczyć na arenie wraz z mężem Damianem w pokazie tresury psów i kotów oraz w pokazie akrobacji napowietrznych na szarfach. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 16 czerwca o godzinie 12.00 w Kutnie (woj Łódzkie). Rodzinie i najbliższym Ludmiły kierujemy najserdeczniejsze kondolencje.
Strona 2 z 92 < 1 2 3 4 5 > >>
Site Translation
Nadchodzące Wydarzenia:

WideoLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta Główna
right border
unten links unten rechts


1998399 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu