oben links oben rechts
left border
• Home ˇ • Tour ˇ • Muzyka Cyrkowa ˇ • o Nas ˇ • Fotogaleria ˇ • Regulamin ˇ • Kontakt ˇ • Artykuły ˇ • Dodaj News'aStyczeń 17 2019 20:59:44
Nowe Fotografie:

Wystawa Julinek - 2018


Cyrk Wictoria - 2018


Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 334
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: tartinekk
Ogłoszenia!
Kiev Circus
Imperial Show
poszukuje:
pracowników
technicznych
do budowy i rozbudowy
namiotu cyrkowego
kontakt: 536-416-991

Chcesz bezpłatnie dodać swoje
ogłoszenie w naszym Portalu?
Skontaktuj się z naszą redakcją
pisząc na E-mail'a:
redakcja@arenacyrkowa.hub.pl
Partnerzy Portalu:Cirque Arlette Gruss w Paryżu
Arlette GrussNewsy

Francuski Cirque Arlette Gruss w dniach od 27 Listopada do 15 Grudnia 2010 grać swoje występy będzie w stolicy Francji jaką jest Paryż.

Cyrk najprawdopodobniej po występach w Paryżu zjedzie na swoją bazę Zimową gdzie będą przygotowania do sezonu 2011.

Francuskim cyrkom pogoda dopisuje dlatego dyrekcje mogą sobie pozwolić na dłuższe objazdowe sezony.
28 Listopada Cirkus Original Berousek zagra swoje ostatnie widowisko ...
Circus Original Berousek Cyrki Zagraniczne

Jak wszystkim wiadomo sezon cyrkowy 2010 dobiega końca.Wiele cyrków zakończyło już swoje sezony.Sezon Cyrkowy 2010 dobiega także końca u naszych sąsiadów z Czech.

Mianowicie,28 Listopada swój sezon objazdowy zakończy Cirkus Original Berousek.Ostatnim miejscem występów Cyrku będzie Praga gdzie stoi wiele cyrków Czeskich jak i krajowych.

Powodem tak dużego zainteresowania cyrków Pragą jest ,iż Praga jest stolicą Czech dlatego tak dużo cyrków wjeżdża do niej.

W Czechach zainteresowanie cyrkiem jest dosyć duże i ludzie bardzo chętnie przychodzą do Cyrku,dlatego do Czech wjeżdża tak dużo cyrków
Circus Humberto kończy sezon 28 Listopada...
circus humbertoCyrki Zagraniczne

28 Listopada kolejny Czeski cyrk zakończy swój objazdowy sezon.Będzie to czeski Circus Humberto. Ostatnim przystankiem będzie Praga - Prosek gdzie cyrk stoi od 21 Października.

29 Listopada cały sprzęt cyrku będzie już na bazie gdzie zaczną się przygotowania do sezonu 2011.

Zapraszamy na ostatnie występy Czeskiego Cyrku Humberto w Pradze.
Cirkus Carini zakończył sezon...
Circus CariniCyrki Zagraniczne

W niedzielę 21 Listopada czeski Cirkus Carini zagrał swoje ostatnie widowisko,po czym zjechał na swoją bazę zimową.Ostatnim przystankiem na tegorocznej drodze Carini było miasto Nymburk znajdujące się w środkowej części Czech.

Przypominamy ,iż Cirkus Carini w sezonie 2011 zamierza wjechać do Polski.W sezonie 2011 cyrk odwiedzi Niemcy,Polskę,Słowację i oczywiście CZECHY.

Mamy nadzieję ,że informacja ta o wjeździe cyrku do Polski się potwierdzi,ponieważ będzie to kolejny cyrk naszych sąsiadów z Czech,który odwiedzi nasz kraj.
Niesamowita Reklama Cyrku Safari
Cyrk SafariCyrk Safari już dzisiaj reklamuje się aż w 4 miastach gdzie już są słupy oklejone plakatami i plakatami PCV.W szkołach i przedszkolach jest masa zniżek oraz w każdym sklepie przy każdej kasie są porozkładane zniżki.

Pierwszymi miastami jakie odwiedzi cyrk będą Nowe Brzesko i Proszowice po czym Cyrk uda się na miasta Skalbmierz i Busko Zdrój.

Po wszystkich wyżej wymienionych miastach jeździ już reklama głosowa (tzn.Szczekaczka),która już dzisiaj zaprasza mieszkańców na występy.

Bilety nie są dosyć drogie bo i dorosły i dziecko płaci tylko 10 zł dlatego każdy może sobie pozwolić na rodzinne wyjście do Cyrku.

Więcej informacji na temat Cyrku Safari znajdą państwo w terminarzu
Zakończyliśmy kolejną ankietę
Zalewski CyrkDzisiaj (23.11.2010) wieczorem zakończyliśmy kolejną ankietę,która nosiła nazwę "Czy tegoroczny sezon według Ciebie należał do najlepszych?".

Wynik potwierdził ,że tegoroczny sezon według fanów nie należał do udanych,nasz portal też tak uważa. Państwa głosy wyniosły 100 % na nie i 0% na Tak.

Kolejną ankietą jest ankieta " Czy sezon 2011 będzie udany?".

Zapraszany do głosowania w Nowej ankiecie.
Odwołane występy Cyrku Safari w Krakowie
Cyrk SafariWczoraj dostawaliśmy telefony od wielu osób dlaczego Cyrk Safari nie wjechał do Krakowa,dlaczego programy się nie odbyły itp.Otóż zaplanowane na weekend występy w Krakowskim Prokocimiu się nie odbyły z powodów Technicznych,

gdyż gdy tylko cały cyrk wjechał na plac zastał tam grząski teren i wszystkie ciężarówki zakopały się w masie błota,co zagrażało bezpieczeństwu i występy się nie mogły odbyć.Cały cyrk został unieruchomiony .Cała obsługa Cyrku Safari przez całą noc próbowała wyciągnąć sprzęt z placu.Po długim czasie im się udało gdyż o 5 rano ostatni transport został wyciągnięty na ulicę i Cyrk opuścił plac.Przez całą zaistniałą sytuację dyrekcja cyrku musiała odwoływać program i zaplanować program/y w innym mieście.

Następnymi miastami jakie cyrk odwiedzi są Kazimierza Wielka gdzie spektakle odbędą się o godz:14:00 oraz w Igołomii o godz 17:00.

Więcej znajdą państwo w naszym terminarzu!
Cyrk Safari poraz drugi w Krakowie ...
Cyrk SafariW ten weekend do Krakowa po raz drugi zagości Cyrk Safari.Kilkanaście dni temu cyrk także stał w Krakowie w Nowej Hucie.Tym razem miasteczko cyrkowe Cyrku Safari rozłoży się w Krakowie na Prokocimiu.

Spektakle będą odbywać się w sobotę o godzinie 14:00 i 16:00 natomiast w niedzielę o 11:00 i 14:00.

Cyrk podróżuje na dzień dzisiejszy po Południu Polski gzie gra swoje występy.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic by odwiedzili Cyrk Safari w Krakowie po raz drugi!
Trio Korolev's w TVN ...
Trio Korolevs Już w najbliższą sobotę głosować będziemy mogli na trio Korolev's w III edycji telewizyjnego show pt."MAM TALENT".Będzie to już ostatni półfinał,wtedy właśnie poznamy 2 ostatnich uczestników,którzy zakwalifikowali się do finału.Stawka dla finalisty wynosi 300 tysięcy zł.

Właśnie w tym odcinku w studio w Warszawie wystąpi rodzina Korolev's ,którzy na castingach prezentowali trapez.

GŁOSUJ NA TRIO KOROLEV'S W SOBOTĘ 20 LISTOPADA W MAM TALENT!!!
Sezon Cyrkowy 2010 niedługo przejdzie do histori.Czy sezon 2011 będzie udany?...
Circus  blogJuż niebawem objazdowy sezon cyrkowy 2010 zakończy się na dobre.Większość dyrekcji Polskich Cyrków swoje sezony objazdowe zakończyło pod koniec października z obawą ,że szybko nadejdzie zima.Chociaż nie sprawdziło się to w tym sezonie,ponieważ pogoda dopisuje Polskim Cyrkom.Jedynymi Cyrkami w Polsce ,które jeszcze podróżują to Cyrk Zalewski jego ostatnie widowisko przewidziane jest na 4 Grudnia i Cyrk Safari

Podsumowując:

Tegoroczny sezon dla Polskich Cyrków był udany nie licząc katastrof mających miejsce na początku i w połowie sezonu.Sezon już na początku grudnia przejdzie do historii,bo wtedy już żaden cyrk nie będzie podróżował po Polsce i będzie trwała Przerwa Zimowa,która potrwa do końca Lutego lub początku Marca 2011r.

Czy sezon 2011 będzie udany dla Polskich Cyrków?,nie wiadomo.Dziękujemy dyrekcją Polskich Cyrków za tak tak piękny sezon jakim jest a niedługo (BYŁ) sezon 2010.
Z niecierpliwością wyczekujemy nowego sezonu 2011.
Cyrk Zalewski gra dzisiaj w Słupcy
Cyrk Zalewski16Dziś w Słupcy odbędzie się przedstawienie jednego z największych Polskich Cyrków - Cyrku Zalewski.

Miasteczko Cyrkowe rozłoży się na placu przy ul.Kopernika za szkołą podstawową nr 3.
Spektakl odbędzie się o godzinie 16:00,podczas programu podziwiać możemy m.in.:Kobiety Gumy z Mongolii.

Dyrekcja Cyrku Zalewski planuje zakończyć sezon 4 Grudnia 2010 w Gdańsku.Więcej informacji nie posiadamy ponieważ są to tylko plany.Jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej na temat miejsca i godziny ostatniego show cyrku Zalewski na pewno państwa o tym poinformujemy
Strona 92 z 94 << < 89 90 91 92 93 94 >
Site Translation
Nadchodzące Wydarzenia:

WideoLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sonda
right border
unten links unten rechts


2058805 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu