oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2018:. ˇ .:Programy 2018:. ˇ .:Tournee 2018:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Listopad 16 2018 10:22:56
Nowe Fotografie:

Cyrk Zalewski - 2018


Cyrk Wictoria - 2018


Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 333
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Armandoxy
Ogłoszenia!
Kiev Circus
Imperial Show
poszukuje:
pracowników
technicznych
do budowy i rozbudowy
namiotu cyrkowego
kontakt: 536-416-991

Reklamowy
poszukuje:
pracy w Cyrku
Kontakt: 692-603-003

Chcesz bezpłatnie dodać swoje
ogłoszenie w naszym Portalu?
Skontaktuj się z naszą redakcją
pisząc na E-mail'a:
redakcja@arenacyrkowa.hub.pl
Partnerzy Portalu:Cirque du Soleil ze spektaklem Toruk - Pierwszy Lot w Polsce!
Cirque du Soleil TORUK
W marcu 2019 a dokładniej od 6 do 10 marca do naszego kraju powróci światowej sławy Cirque du Soleil (Cyrk Słońca) tym razem z produkcją Toruk - Pierwszy Lot. Przedstawienia odbywać się będą w Krakowie (woj. Małopolskie) a dokładniej w Tauron Arena Kraków. Przedstawienie "Toruk - pierwszy lot" jest to produkcja inspirowana filmem "Avatar" Jamesa Camerona, która powstała w 2015 roku. Bilety są już w ogólnodostępnej sprzedaży na www.cirquedusoleil.com oraz www.alterartshow.pl.


Dostępne są cztery kategorie biletów: brązowa (od 150.00 PLN), srebrna (od 199.00 PLN), złota (od 260.00 PLN) oraz platynowa (od 320.00 PLN). Przedstawienia zaplanowano od środy do piątku (6-8 marca) o godzinie 19.00, w sobotę 9 marca o godzinie 15.00 oraz 19.00 oraz w niedzielę 10 marca o godzinie 13.00 i 17.00


"Narratorem opowieści jest “Na’vi Gawędziarz”. TORUK – Pierwszy lot to mityczna baśń o krainie zamieszkanej przez niezwykłe postaci. Jej akcja ma miejsce tysiące lat przed wydarzeniami przedstawionymi w filmie AVATAR, na długo przed tym jak pierwsi ludzie pojawili się na Pandorze. Kiedy świętemu Drzewu Dusz grozi klęska, dwaj nastoletni chłopcy z rodu Omatikaya odważnie decydują się wziąć sprawy w swoje ręce. Dowiadując się, że Toruk może pomóc im w ocaleniu Drzewa Dusz, wraz z nową przyjaciółką Tsyal wyruszają w niezwykłą podróż wysoko w Lewitujące Góry, aby odnaleźć tego potężnego czerwono-pomarańczowego drapieżnika władającego przestworzami Pandory. Proroctwo wypełni się, gdy pośród klanów wyłoni się czysta dusza będąca w stanie po raz pierwszy dosiąść Toruka i ocali Na’viego przed straszliwym losem. Cirque du Soleil przenosi swój styl do świata Jamesa Camerona „tworząc więź” pomiędzy dwiema pokrewnymi wizjami artystycznymi. Udaje się to w spektaklu bezbłędnie dzięki porywającemu połączeniu nowatorskich wizualizacji, elementom teatru kukiełkowego oraz teatralnym technikom wprawiającym w ruch na scenie filmową kompozycję. To olbrzymie przedsięwzięcie realizujące wizje reżyserów oraz innowatorów w dziedzinie multimediów – Michela Lemieux oraz Victora Pilon. To oda dedykowana symbiotycznej koegzystencji Na’vi z naturą oraz wierzeniom w podstawowe powiązanie wszelkich istot żyjących. TORUK – Pierwszy lot to olśniewające wizualnie przedstawienie, które zachwyciło wiele rodzin na całym świecie. To wyjątkowe show ponieważ narrator spektaklu mówi po angielsku, polskie tłumaczenie wyświetlane jest w formie napisów a wszystko po to, by zapewnić publiczności komfort oglądania spektaklu. Uwagę młodego widza w spektaklu przyciągają robiące ogromne wrażenie projekcje świetlne, rytmiczna muzyka, piękne kostiumy oraz olbrzymie marionetki."

Alter Art Show

Zastępstwo w Cyrku Safari!
Cyrk Safari 2017
Z przyczyn zdrowotnych przez najbliższe trzy dni (piątek-niedziela) na arenie Cyrku Safari nie zobaczymy Doroty Turk, jednakże dyrekcja cyrku już zadbała o zastępstwo programowe, tak więc na arenie wystąpi Wiesław "Havis" Jaśkowski prezentując dwa numery: Iluzję klasyczną oraz Groteskę Iluzjonistyczną z marynarką. Życzymy Dorocie szybkiego powrotu do zdrowia oraz dalszych sukcesów na arenie.
Cyrk Europa zakończył sezon 2018!
CYRK_EUROPA Sezon 2018
W dniu dzisiejszym tj. 18 października, Cyrk Europa zakończył sezon objazdowy 2018. Ostatnie przedstawienie odbyło się w miejscowości Skrwilno (woj. Kujawsko-Pomorskie). W tym roku cyrkowcy wyruszyli w tournee pod zupełnie nowym szapitem, uszytym w Czechach. Również program przygotowany był na wysokim poziomie artystycznym. Całej załodze "Europy" życzymy udanego zimowego wypoczynku oraz wielu nowych pomysłów podczas przygotowań do sezonu 2019.Jak dotychczas sezon zakończyły również cyrki: Królewski, Luna oraz Imperial Show.
19. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Warszawie - Relacja z Programu!
19. Festiwal - 2018
W dniu wczorajszym tj. 6 października redakcja naszego Portalu odwiedziła Cyrk Zalewski podczas trwania 19. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie. Obejrzeliśmy przedstawienie o godzinie 14.00. Festiwalowe miasteczko stanęło na placu przy ulicy Górczewskiej, przy Centrum Handlowym "Wola Park".
Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was drodzy czytelnicy relację z obejrzanego przez nas przedstawienia, życzymy więc miłej lektury.


Chwilę po godzinie 14.00 na arenie pojawiła się grupa Los Ortiz prezentując niebezpieczny, wymagający pełnej precyzji i skupienia pokaz na kole śmierci, następnie w repryzie "dyrygent" wystąpił klaun RiCO, zaś kilka minut później na arenie pojawił się prowadzący program - Maciej Najmowicz oraz gospodarz programu - Kamil Zalewski witając zgromadzoną publiczność , tym samym rozpoczynając cyrkowe widowisko. Pierwszym punktem programu był pokaz wielkiej iluzji - a zaprezentowali je przed warszawiakami Aneta & Kamil Zalewscy wraz z zespołem, następnie pokaz psów na wesoło poprowadził RiCO. Następnie atrakcja na najmłodszych widzów - dinozaur na arenie! Kilka minut później na arenie mogliśmy zobaczyć 13 letnią mistrzynię ekwilibrystyki - Lerę Davidenko (artystka znana także z cyrku Korona kiedy to w 2015 roku występowała podczas festiwalu w trio). W pierwszej części spektaklu mogliśmy jeszcze zobaczyć: pokaz kóz - RiCO, "Rodzinkę dinozaurów", łączony pokaz koni palomino oraz wielbłądów - Kamil Zalewski, pokaz na wysokiej linie poziomej - Los Ortiz. Pierwszą część występu zakończył pokaz repryzy "Amorek", przygotowanej w dość zabawny sposób gdyż RiCO, mężczyzna z publiczności oraz Maciej Sokołowski uciekają z sektorów po czym ponownie się gonią, co przerwało wypowiedź konferansjera. Następnie pojawiły się dinozaury, podczas trwania "pościgu" na arenie pojawił się Kamil Zalewski mówiąc "STOP", zapowiadając w ten sposób 20 minutową przerwę. Drugą część przedstawienia rozpoczął pokaz ewolucji na perszu kołowym a zaprezentowali go Tatiana oraz Klaudiusz Spychalscy - czyli duo Claudio. Chwilę później na arenie ponownie pojawił się klaun RiCO - prezentując repryzę "Kucharz". Kolejnym punktem programu był pokaz psów rasy Border Collie - a zaprezentowała go artystka z Czech, Zuzanna Smaha. Po chwili w napowietrznym akrobatycznym pokazie na szarfach w miłosnym wydaniu wystąpili Żaneta Adamczyk oraz Maciej Sokołowski, po czym kolejna repryza RiCO pt.: "Orkiestra" tym razem z udziałem publiczności. Ostatnim punktem programu był pokaz skoków motocyklowych przygotowany przez formację Freestyle Family - numer na wysokim poziomie artystycznym. Zapraszamy pod namiot Cyrku Zalewski. Wkrótce w naszej galerii ukażą się zdjęcia z festiwalowego miasteczka.
Cyrk Safari - Radom "Afryka" 2018. Relacja z Programu!
Cyrk SAFARI 2018 Afryka
W niedzielę 16 września odwiedziliśmy Cyrk Safari stacjonujący w Radomiu (woj. Mazowieckie). Miasteczko Cyrku stanęło tradycyjnie na placu przy ulicy Maratońskiej tuż nad zalewem Borki. W Radomiu obejrzeliśmy dwa programy o godzinie 12.00 oraz 16.00, dlatego też tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was drodzy czytelnicy relację z obejrzanego przez naszą redakcję widowiska. Życzymy miłej lektury.


Frekwencja na pierwszym z programów wyniosła 70% natomiast na drugim był nadkomplet publiczności. Tegoroczne widowisko nosi tytuł "Afryka", zarówno o godzinie 11.30 jak i 15.30 - czyli pół godziny przed planowanym rozpoczęciem występów załoga cyrku rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowe szapito. Chwilę później na arenie zgasły światła, pojawiła się parada rozpoczynająca cyrkowe show. Jako pierwszy na arenie pojawił się Arkadiusz Türk prezentując efektowny, dobrze dopracowany pokaz ewolucji na niskiej linie poziomej. Następnie pokaz piesków na wesoło zaprezentowali Paveł i Tina. Kilka minut później na arenie pojawił się hit sezonu 2018 - grupa akrobatyczna "Kenia Boys" z pokazem akrobatycznym na chińskich masztach - pokaz na wysokim poziomie, perfekcyjnie przygotowany jednak wymagający od artystów pełnego skupienia i precyzji. Jak na prawdziwy tradycyjny cyrk przystało nie mogło zabraknąć także zwierząt, tak więc piękny pokaz koni fryzyjskich na arenie przed radomską publicznością zaprezentował Szymon Słowik. Kolejnym punktem programu był pokaz ekwilibrystyczny na ruchomych wałkach "Rola Bola" w wykonaniu Arkadiusza Türk. Pokaz ten zakończył pierwszą część występu po czym nastąpiła 15-20 minutowa przerwa. Drugą część przedstawienia rozpoczął pokaz osiołków oraz wielbłądów (pokaz ten w pierwszym programie poprowadził Marek Sikora zaś w drugim Szymon Słowik). Następnie na arenie ponownie pojawili się akrobaci Kenia Boys tym razem w widowiskowym pokazie na skakankach. Kilka minut później przed radomską publicznością wystąpił duet Türk czyli Dorota i Arek w pokazie akrobatycznym na wysokim loopingu. Podczas przedstawienia mogliśmy zobaczyć jeszcze pokaz "duży i mały", który zaprezentował widzom Szymon Słowik oraz pokaz akrobatyczny (piramidy) - Kenia Boys. Przedstawienie poprowadził Szymon Słowik. Natomiast o dobry humor widzów podczas programu zadbali klauni Paveł oraz Tina Nefedov. Wkrótce w naszej fotogalerii ukaże się obszerna fotorelacja z przedstawienia. Zapraszamy wszystkich pod namiot Cyrku Safari w sezonie 2018!
Gala nadania tytułu Honorowego Obywatela Parku Rozrywki w Julinku - Relacja
Julinek GALA Relacja
W niedzielę 9 września w Julinku (woj. Mazowieckie) odbyła się uroczysta Gala nadania tytułów Honorowego Obywatela Parku Rozrywki Julinek 2018. Organizatorem wydarzenia były Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe w Warszawie, natomiast pomysłodawcą: Dariusz Krajewski oraz Janusz Sejbuk. Redakcja naszego Portalu miała okazję uczestniczyć w Gali dlatego też przygotowaliśmy tradycyjnie relację. Życzymy miłej lektury.


Chwilę po godzinie 12.00 na terenie małej Areny w Julinku rozpoczęto uroczystą galę nadania tytułów Honorowego Parku Rozrywki w Julinku. Nagrodzono łącznie 74 zasłużone dla Julinka osoby. W uroczystościach brali udział również pani Grażyna Ogrodnik - wiceprezes ZPR Express oraz pani Iwona Lewandowska - mama Roberta Lewandowskiego. Tuż po nadaniu tytułów nadszedł czas na część artystyczną z udziałem uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku, podczas której wystawiono przedstawienie cyrkowe pt.: "Cyrk wczoraj i dziś". Jako pierwsza na arenie wystąpiła Monika Oleksiak prezentując pokaz akrobatyczny na szarfach, następnie w pokazie żonglerki klockami wystąpił Bogdan Altukhov. Kilka minut później na arenie pojawiła się Nicol Lewicka prezentując piękny, wymagający skupienia i precyzji pokaz ekwilibrystyki. Następnie zobaczyliśmy pokaz akrobatyczny na monocyklu w miłosnym wydaniu a zaprezentowali go Monika Oleksiak oraz Bogdan Altukhov. Kolejnym punktem programu był pokaz stójkarski w wykonaniu Artura Wojtyniaka - numer ciekawy , dobrze dopracowany, na wysokim poziomie artystycznym. Przedstawienie natomiast zakończył pokaz żonglerki klasycznej maczugami, piłkami oraz kapeluszami - pokaz ten przestawił publiczności Mateusz Krajewski. Przez cały program o dobry humor widzów dbał znakomity klaun - Andrey Zharkov. Galę poprowadzili Dariusz Krajewski oraz Mateusz Krajewski zaś konferansjerem części artystycznej był Krzysztof Skrzypczak.
Wkrótce w naszej galerii ukażą się zdjęcia!

Lista Nagrodzonych:
1. p. Aureli Syweński
2. p. Wanda Manc
3. p. Alfred Małecki
4. p. Teresa Wawrzyniak
5. p. Halina Brandt
6. p. Kazimierz Dulas
7. p. Alicja Gasser
8. państwo Irena i Edmund Kuźbik
9. państwo Bogumiła i Michał Gajda
10. p. Barbara Li - U - Fa
11. p. Zdzisław Bloch
12. p. Halina Nowotna
13. p. Zygmunt Okowiński
14. państwo Alicja i Ryszard Staszewscy
15. p. Lech Bednarek
16. p. Danuta Kordium
17. państwo Barbara i Krzysztof Adamczyk
18. p. Danuta Monastyruk
19. p. Jan Sobczak
20. p. Lidia Szeibe
21. p. Wacław Łysakowski
22. p. Czesława Piotrowska - Kroczak
23. państwo Halina i Ryszard Gaber
24. państwo Alicja i Jan Sobiewscy
25. p. Zofia Komarnicka
26. p. Janusz Piotrowski
27. p. Henryka Sawicka
28. p. Ewa Lewandowska - Atanasowa
29. państwo Elżbieta i Ireneusz Świeca
30. p. Edward Mateusiak
31. p. Joanna Deon
32. państwo Krystyna Wojtyła oraz Dariusz Wojtyła
33. p. Maria Mikołajczyk
34. państwo Wioletta i Józef Ogorzałek
35. p. Krystyna Chmielewska - Wrona
36. państwo Halina i Józef Osika
37. p. Marek Saternus
38. p. Maria Zalewska
39. p. Ryszard Odolański
40. państwo Ewa i Stanisław Zalewscy
41. p. Urszula Woźniak
42. państwo Helena i Ryszard Latanowicz
43. p. Janusz Sołtykowski
44. p. Jerzy Szczepański
45. p. Ryszard Szczepański
46. p. Jolanta Ślężańska
47. p. Krzysztof Kochmański
48. p. Marek Hutnik
49. p. Jerzy Koziak
50. p. Waldemar Banasiewicz
51. p. Zbigniew Krzywicki
52. p. Barbara Niemeczek
53. p. Zdzisław Śliwka
54. p. Stanisław Piasecki
55. p. Grażyna Wałuszko
56. p. Stanisław Kowalski
57. p. Grażyna Falkowska
58. p. Piotr Piskor
59. p. Irena Zasiewska
60. Janusz Sejbuk
61. p. Grażyna Giedrojć
62. p. Anna Karpiel
63. p. Tamara Truszkowska
64. państwo Stanisława i Mieczysław Grzebieniowscy
65. p. Józef Jata
66. p. Irena Nowińska
67. państwo Wanda i Jerzy Bugajny
68. p. Krystyna Terlikowska
69. państwo Zofia i Lucjan Skrzypczak
70. p. Maria Foryś
71. państwo Maria i Jerzy Weczek
72. państwo Ewa i Czesław Kojro
73. p. Teresa Dubicka
Gala nadania tytułu Honorowego Obywatela Parku Rozrywki w Julinku - już dzisiaj!
Gala Julinek
W dniu dzisiejszym na Małej Arenie w Julinku o godzinie 12.00 odbędzie się wielka uroczysta Gala nadania tytułu Honorowego Obywatela Parku Rozrywki. Podczas trwania gali zasłużeni dla Julinka otrzymają pamiątkowe dyplomy.Przygotowano także część artystyczną w trakcie ,której będziemy mogli obejrzeć multimedialne widowisko cyrkowe "Cyrk wczoraj i dziś", przygotowane przez Agencję Artystyczną Tramp. Serdecznie Zapraszamy! Wstęp Wolny
XIX. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2018! Najnowsze informacje
Cyrk Zalewski 2015 Festiwal
W sobotę 22 września w Warszawie rozpocznie się 19 edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej. Miasteczko festiwalowe już niebawem stanie na placu przy ulicy Górczewskiej 124, obok Centrum Handlowego "Wola Park". Jak już wcześniej wspominaliśmy tegoroczna edycja wydarzenia potrwa aż miesiąc do 28 października włącznie. Programy tradycyjnie odbywać się będą pod namiotem Katedra - czyli jednym z największych w Europie.
W dniu dzisiejszym na terenie Warszawy ruszyła reklama festiwalu. Natomiast kilka dni temu w internecie pojawiła się oficjalna strona internetowa promująca wydarzenie.

W programie zobaczymy: Koło Śmierci oraz Linę Poziomą (Los Ortis), Wielkie Show Iluzji (Kamil Zalewski z zespołem), Akrobacje na Szarfach (Żaneta&Maciej), Belkę Rosyjską (Trio Shevchenko), Latające motory FMX (Freestyle Family), Akrobacje na huśtawce, drążku oraz reki (Grupa Deiman), Ekwilibrystykę oraz pokaz psów Husky (Keely Saabel), Persz kołowy (Duo Claudio), pokaz wielbłądów oraz koni palomino (Kamil Zalewski), pokaz kóz, piesków oraz repryzy - klaun RiCO. Tegoroczny festiwal zatytułowany został nazwą "Powrót do dziecięcych lat". Przedstawienia odbywać się będą w soboty o 14.00 i 18.00 oraz w niedziele o godzinie 12.00 i 16.00. Serdecznie Zapraszamy!
XIX. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2018
Cyrk Zalewski Festiwal
W sobotę 22 września rozpocznie się 19 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2018. Impreza tradycyjnie potrwa miesiąc i zakończy się 28 października przedstawieniem o godzinie 16.00. Spektakle jak zawsze odbywać się będą w weekendy. Festiwalowe miasteczko stanie na placu przy ulicy Górczewskiej, tuż obok Centrum Handlowego "Wola Park". W tegorocznym festiwalowym programie zobaczymy między innymi: pokaz akrobatyczny na drążku, koło śmierci, persz kołowy, wielkie show iluzjonistyczne, pokaz latających motorów FMX, gimnastykę na szarfach, ekwilibrystykę, żonglerkę, wysoką linę poziomą a także: pokaz wielbłądów, koni palomino, kóz oraz psów rasy Husky.

Więcej informacji podamy już niebawem. Poniżej prezentujemy Państwu ulotkę promującą tegoroczny festiwal.
Image and video hosting by TinyPic


Wypadek w Cyrku Arena - komentarz naszej redakcji!
ARENA
W dni dzisiejszym tj 28 sierpnia podczas przedstawia Cyrku Arena w Pułtusku (woj. Mazowieckie) doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia, jak podają lokalne media w trakcie trwania spektaklu obsunięciu uległa jedna część sektorów. Jak udało się ustalić redakcji naszego Portalu pod namiotem znajdował się nadkomplet publiczności, w związku ze zdarzeniem nie przerwano przedstawienia, a usterka została natychmiast naprawiona. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.
Relacja z wizyty w Cyrku Arena - Legionowo 2018!
Legionowo_2018-CyrkArena
W sobotę 19 sierpnia br. w Legionowie (woj. Mazowieckie) wystąpił jeden z czołowych polskich cyrków - Cyrk Arena prezentując najnowsze widowisko sezonu 2018. Miasteczko cyrkowe stanęło na placu przy ulicy Słowackiego tuż obok ZUS'u. Program natomiast odbył się o godzinie 17.00. Redakcja naszego Portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Arena podczas pobytu w Legionowie, tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was relację z obejrzanego przez nas widowiska. Życzymy więc miłej lektury!.


Chwilę po godzinie 16.30, czyli pół godziny przed planowanym rozpoczęciem widowiska ekipa techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowe szapito. Frekwencja w Legionowie dopisała. Na zegarach wybiła godzina 17.00, więc zgasły światła a na arenie pojawiła parada bajkowych postaci tym samym rozpoczęło się przedstawienie. Pierwszym punktem programu były akrobacje na linie pionowej a zaprezentowali go widzom Svetłana i Grzegorz czyli Duet Jednoróg. Następnie na arenie wystąpił Vlad Fomenko prezentując sztrabaty, czyli numer wymagający pełnej precyzji i skupienia. Jak na tradycyjny Polski cyrk przystało, nie mogło zabraknąć również zwierząt tak więc mieszaną tresurę psów i kotów przedstawili Marina oraz Alex Krot. Kilka minut później na arenie ponownie zobaczyliśmy Duet Jednoróg, tym razem w pokazie akrobatycznym na trapezie kołowym, pokaz ten połączony został z pokazem gołębi. Przedostatnim punktem programu był pokaz zwierząt ze stajni Cyrku Arena - a zaprezentował go widzom dyrektor cyrku Mirosław Złotorowicz. Natomiast pierwszą część widowiska zakończył hit Sezonu 2018 - pokaz najprawdziwszego, 4 metrowego Transformera. Tylko w Cyrku Arena na oczach widzów zwykły samochód zmienia się w robota. To trzeba zobaczyć na żywo! Podczas 15 minutowej przerwy istniała możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Transformerem. Na najmłodszych widzów czekały także przejażdżki na kucykach oraz wielbłądach. Drugą część widowiska rozpoczął pokaz ewolucji na trapezie kołowym w wykonaniu Svetłany, numer również wymagający skupienia, profesjonalizmu oraz doskonałej precyzji. Natomiast kilka minut później na arenie wystąpił Vlad Fomenko, tym razem prezentując pokaz ekwilibrystyki na drabinie. Ostatnim punktem widowiska był taniec akrobatyczny na wrotkach. Przez cały czas trwania programu o dobry humor widzów zadbał Jonathan Fuublee prezentując unikalne, profesjonalnie przygotowane repryzy. Natomiast przedstawienie poprowadziła dyrektor Cyrku Arena - Agnieszka Złotorowicz. Podsumowując program nam się bardzo podobał i Wam go polecamy. Już niebawem w naszej fotogalerii ukażą się zdjęcia z pobytu Cyrku Arena w Legionowie!
Strona 1 z 92 1 2 3 4 > >>
Site Translation
Nadchodzące Wydarzenia:

WideoLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta Główna
right border
unten links unten rechts


1998317 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu